Skup mieszkań zadłużonych

W Skup Mieszkań Lublin zajmujemy się odkupem mieszkań z obciążeniami finansowymi. Zadłużenia w spółdzielni mieszkaniowej, banku czy innych firmach to wbrew pozorom dosyć powszechny problem. Sprzedaż mieszkania zadłużonego może być skomplikowana i długotrwała. Dlatego jeśli zastanawiasz się jak szybko sprzedać mieszkanie z zadłużeniem lub masz inne długi lub zobowiązania finansowe i nie chcesz doprowadzić do zajęcia nieruchomości przez komornika – skontaktuj się z nami.

Postaramy się szybko i bez stresu znaleźć rozwiązanie Twojego problemu, tak byś mógł cieszyć się gotówką i wolnością od zobowiązań. Każdy przypadek jest inny, dlatego do wszystkich zgłoszeń i kontaktów w sprawie sprzedaży mieszkania podchodzimy indywidualnie.

Różne sytuacje mogą wymagać różnych rozwiązań, w związku z tym współpracę z Klientem rozpoczynamy od sprawdzenia stanu prawnego nieruchomości i zbadania dokumentacji. Zawsze działamy zgodnie z prawem, z dbałością o Twoje potrzeby i zabezpieczenie interesów obydwu stron. W Większości przypadków sprzedaż mieszkania z zadłużeniem odbywa się w taki sposób, że część pieniędzy ze sprzedaży mieszkania wpłacana jest na rachunek wierzyciela, celem spłacenia długu, a pozostała część kwoty ze sprzedaży trafia na konto właściciela.

Jeżeli masz mieszkanie, które obciążone jest zobowiązaniami finansowymi lub posiadasz inne zadłużenia, których niespłacenie grozi licytacją komorniczą zadzwoń do nas. Postaramy się znaleźć wyjście z Twojej trudnej sytuacji.